Wygrana, remis i porażka

W sobotnich meczach grupy I trzeciej ligi zespoły z naszego regionu zanotowały po jednym zwycięstwie, remisie i porażce.

Trzecią wygraną z rzędu zanotowały rezerwy ŁKS, które na obiekcie MOSiR Minerska ograły 4:1 trzecią w tabeli Mławiankę Mława. Gole dla gospodarzy strzelili: Jan Kuźma (15'), Jan Łabędzki (70'), Javier Moreno (81') i Maciej Radaszkiewicz (90'+5'). Honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczył Mateusz Stryjewski (57').

Jeden punkt zdobyła Unia Skierniewice, która w Nieborowie podzieliła się punktami ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył Jakub Bartosiński (34'), a trzy minuty przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Jarosław Jampol (42'). Po zmianie stron goli już nie było i mecz zakończył się remisem 1:1.

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla Warty Sieradz. Beniaminek pojechał do Zambrowa, gdzie przegrał z Olimpią 0:2. Już w 2. minucie prowadzenie dał gospodarzom Jakub Jakimiuk, a w 38. minucie wynik spotkania ustalił Nazar Malinowski.

W jedynym niedzielnym meczu Pelikan Łowicz zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki (godz. 12).