fot. CLJ U-18

Wygrane AKS SMS i ŁKS

Dwóch porażek w rozgrywkach CLJ U-17 i U-15 doznali zawodnicy Widzewa. W młodszej kategorii wiekowej z kompletu punktów cieszyli się natomiast gracze AKS SMS i ŁKS.


W 2. kolejce rozgrywek grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-17 Widzew pojechał do Białegostoku, gdzie uległ 1:5 Jagiellonii SSA. Po tym meczu widzewiacy są jedną z trzech drużyn, które po dwóch seriach spotkań nie mają jeszcze żadnego punktu. Ten los dzielą z nimi młodzi piłkarze warszawskiej Legii i Stomilu Olsztyn. Trzy oczka na koncie ma natomiast ŁKS, który w środę 16 marca podejmie AP Jagiellonię Białystok (godz. 16). To starcie zakończy drugą kolejkę. W trzeciej 19 marca Widzew podejmie Stomil (godz. 16), a ŁKS zagra na wyjeździe z Escolą Varsovia (godz. 12).

W grupie A CLJ U-15 doskonale wystartowali gracze AKS SMS. Zespół z ulicy Milionowej po dwóch kolejkach ma na koncie komplet 6 pkt. i zajmuje drugą lokatę, ustępując jedynie Legii. Po inauguracyjnej wygranej 1:0 z Escolą łodzianie w takich samych rozmiarach ograli u siebie Widzew. Ten ostatni nadal jest więc bez punktu i wyprzedza jedynie Escolę, która w drugiej serii spotkań przegrała u siebie z ŁKS 1:4. Ten ostatni zespół z dorobkiem 3 pkt. jest na szóstej pozycji. 

W 3. kolejce 19 marca Widzew podejmie Escolę (godz. 12), ŁKS zagra w Łodzi z Jagiellonią SSA (godz. 15), a AKS SMS pojedzie do stolicy na mecz z UKS Varsovia (godz. 12).