fot. CLJ U-18

Wygrane w młodszej kategorii

W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 tym razem z kompletu punktów cieszyli się wyłącznie zawodnicy młodszej kategorii wiekowej.


Pierwszą wygraną w tym sezonie zanotowali gracze ŁKS, którzy na własnym boisku pokonali 2:0 Eskolę Varsovia. Takim samym wynikiem zakończył się mecz przy ulicy Milionowej, gdzie AKS SMS ograł AP Jegiellonię Białystok. Po 4. kolejkach łódzkie ekipy zajmują miejsca tuż nad strefą spadkową. W tabeli grupy A CLJ U-15 ŁKS jest na pozycji szóstej (4 pkt.), a na piątej znajduje się AKS SMS (6 pkt.). W 5. kolejce 18 września zespół z Milionowej pojedzie do Konstancina, gdzie o godz. 15.30 rozpocznie spotkanie z ostatnią w klasyfikacji Kosą (0 pkt.), a ŁKS w Białymstoku zagra z przedostatnią w tabeli AP Jagiellonią (3 pkt.).

Na piątej i czwartej pozycji w grupie A CLJ U-17 są natomiast zespoły UKS SMS (6 pkt.) i Widzewa (7 pkt.). W 4. serii spotkań ekipa z Milionowej przegrała w Łodzi z AP Jagiellonią 1:3, a widzewiacy na wyjeździe zremisowali 1:1 z Ząbkovią Ząbki. W następnej kolejce 18 września Widzew podejmie Polonię Warszawa (godz. 12.30), a UKS SMS zagra w Olsztynie ze Stomilem (godz. 13).