fot. Betcris Magazyn

Wyjątkowo o godzinie 16

Rozgrywanie spotkań w środku tygodnia wymusza zmiany w terminarzu nadawania Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Edycja drugiego odcinka w bieżącym sezonie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 16.


Nietypowy dzień i godzina spowodowane są faktem, że 180 minut później w Niewiadowie zostanie zainaugurowana 3. kolejka spotkań. Zanim jednak piłkarze Stali i Zjednoczonych Stryków rozpoczną walkę o punkty, podsumujemy to, co na czwartoligowych boiskach wydarzyło się w kolejce drugiej.

Wcześniej poznamy jednak wyniki konkursu na gola inauguracyjnej serii spotkań. Do tego miana kandydowały bramki, które strzelili: Konrad Niedzielski (RTS Widzew Łódź), Michał Wójcicki (WKS 1957 Wieluń), Krystian Kolasa (RKS Radomsko), Krystian Ślęzak (TS Sokół Aleksandrów Łódzki), Robert Świątnicki (Stal Niewiadów) i Kacper Konstańczuk (GKS Orkan Buczek). Głosowanie tradycyjnie odbywało się na facebookowej stronie Loży Sportowej.

Oprócz rozstrzygnięcia konkursu w dzisiejszym Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi pojawi się m.in. rozmowa z Norbertem Dregierem (Orkan Buczek). Wicekról strzelców poprzedniego sezonu zdradzi tajemnice swojej magicznej lewej nogi. Poznamy również opinie szkoleniowców po meczu Omegi Kleszczów z GKS Bełchatów. Oczywiście nie zabraknie też stałych pozycji programu. Będa więc skróty z bramkami strzelonymi w 2. kolejce, aktualna tabela, zapowiedź kolejnych spotkań i nominacje do gola kolejki. Zapraszamy do ogladania!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Cashback 200

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.