fot. Mobilne AMO listopad

Wysoki poziom zajęć

Zasłużone pochwały zbierają Rafał Poznański i Sławomir Kraska, trenerzy łódzkiej Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Prowadzone przez nich zajęcia mają wysoką frekwencję, a ich wartość merytoryczna jest bardzo wysoko oceniana.


W październiku i listopadzie szkolenia Mobilnego AMO są poświęcone mentalności. Ten temat był poruszany m.in. w Sieradzu i Kamieńsku, gdzie łącznie pojawiło się prawie 60 osób! Taka frekwencja pozytywnie zaskoczyła Jakuba Dębca, który z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej monitorował zajęcia.

- Jestem w pozytywnym szoku. To były jedne z najlepszych zajęć, jakie oceniałem od półtora roku. Bardzo duże zainteresowanie, świetna prezentacja, modelowa współpraca trenerów. Poprzednie szkolenia również stały na wysokim poziomie, ale poprawa detali sprawiła, że teraz jest on jeszcze wyższy – ocenił Dębiec. Na obiekcie MOSiR w Sieradzu w zajęciach uczestniczyło ponad 30 trenerów, a w kamieńsku było ich 20.

Przeznaczone dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców bezpłatne zajęcia Mobilnego AMO w tym miesiącu będą przeprowadzone w: Bedlnie (5 listopada), Godzianowie (6 listopada), Wiśniowej Górze (7 listopada), Szczercowie (12 listopada), Białej Rawskiej (13 listopada), Łasku-Kolumna (14 listopada), Wieruszowie (20 listopada), Aleksandrowie Łódzkim (21 listopada), Dąbrówce Dużej (22 listopada), Zdunach (26 listopada) i Łodzi (28 listopada).

Na szkolenia Mobilnego AMO można się zapisywać za pośrednictwem portalu pzpn24.pzpn.pl, na którym będą również dostępne certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Szczegółowe informacje na temat zajęć Mobilnego AMO można znaleźć tutaj.