fot. Logo ŁZPN z tłem

Z Nowin na plusie

W podkieleckich Nowinach reprezentacje ŁZPN U-13 (rocznik 2007) i U-14 (rocznik 2006) rozegrały mecze mistrzowski z drużynami Świętokrzyskiego ZPN. W tych konfrontacjach nasze zespoły zdobyły cztery punkty.


Pełną pulę zgarnęła młodsza reprezentacja, biorąca udział w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego. Po golach Maksymiliana Wojciechowskiego (ŁKS) i Dominika Bajurskiego (Piotrcovia Piotrków Trybunalski) podopieczni Kornela Błażejewskiego i Bartłomieja Kondrackiego wygrali swój mecz 2:1 (1:0). Oprócz strzelców bramek barw ŁZPN bronili: Żyła, Dryzner, Madejak, Książek, Krysiak, Chądzyński, Nawrocki, Siwek oraz Stępień, Kunat, Karmazyn, Szubert, Siedlak, Mras, Brzeziński i Szkudlarek.

Dwa gole strzeliła również kadra U-14, występująca w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Deyny. W zespole prowadzonym przez Łukasza Markiewicza i Michała Łabędzkiego na listę strzelców wpisali się: Oskar Walczak i Jakub Grzejszczak z Widoku Skierniewice. Te trafienia dały jednak tylko jeden punkt, bo rywale odpowiedzieli dwoma bramkami i spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (1:1).