Z Torunia na tarczy

W futsalowej ekstraklasie piątej porażki w bieżących rozgrywkach doznali zawodnicy Widzewa. Beniaminek w meczu ósmej kolejki przegrał na wyjeździe z FC Reiter Toruń 2:4.

Już w trzeciej minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Kamil Roll. W 23. minucie zaliczył kolejne trafienie, a niespełna 60 sekund później Jefferson Ortiz podwyższył wynik na 3:0. Dzięki golom Michała Marciniaka (32') i Jana Dudka (35') widzewiacy złapali kontakt z rywalem, ale na bramkę Maksymiliana Lewandowskiego (37') nie zdołali już odpowiedzieć.

Z dorobkiem dziewięciu punktów widzewiacy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. W 9. kolejce ich rywalem będzie Clearex Chorzów. Spotkanie zostanie rozegrane 5 listopada w hali MOSiR przy Małachowskiego 5/7/9. Początek meczu o godzinie 19:00.