Zaczęli od porażki

Kadra Łódzkiego ZPN U-13 (rocznik 2009) rywalizację w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Górskiego rozpoczęła od porażki 1:3 z drużyną Świętokrzyskiego ZPN.

Spotkanie rozgrywane na obiekcie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim lepiej rozpoczęli goście, którzy już w pierwszej połowie prowadzili 2:0. Przy takim wyniku kontaktową bramkę zdobył Fabian Olejniczak, ustalając wynik do przerwy. Minimalna strata dawał nadzieję, że po zmianie stron podopiecznym Roberta Sieranta i Marcina Pierwoły uda się odwrócić losy spotkania. Tak się jednak nie stało. Gospodarze nie zdołali doprowadzić do remisu, a trzy minuty przed końcem stracili kolejną bramkę i musieli się pogodzić z porażką 1:3.

Za dwa tygodnie rywalem kadry ŁZPN będzie reprezentacja Mazowieckiego ZPN.