fot. Kadra U-13

Zagrają w Zielonej Górze

W drugi weekend września kadra ŁZPN U-13 (rocznik 2009) wystąpi w Zielonej Górze, gdzie w turnieju reprezentacji wojewódzkich zmierzy się z drużynami: Lubuskiego ZPN, Kujawsko-Pomorskiego ZPN i Śląskiego ZPN.


Trenerzy Robert Sierant i Marcin Pierwoła zabiorą na turniej 18 zawodników. Powołania otrzymali: Maciej Banaś, Julian Budka, Wojciech Chachuła, Szymon Klatka (Pogoń Zduńska Wola), Bartłomiej Chyb, Igor Owczarczyk (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Maciej Majchrzak (Pelikan Łowicz), Artur Iwaniak, Szymon Piątkowski (UKS SMS Łódź), Jacek Jasiński, Fabian Olejniczak, Hubert Dąbrowski (ŁKS), Adrian Waliszek (SAP Andrespolia), Dominik Łastkowski (AKS SMS Łódź), Oskar Krakowiak (PSV Łódź), Mateusz Mularczyk, Marcel Major i Kacper Fastyn (Widok Skierniewice).

Na parkingu łódzkiej Atlas Areny kadrowicze zbiorą się 11 września o godz. 6.45, a kwadrans później wyjadą w Lubuskie. Na godz. 16 mają zaplanowany mecz z kadrą Śląskiego ZPN, a o godz. 17 rozpoczną spotkanie z gospodarzami turnieju. W niedzielę 12 września w samo południe łodzianie wyjdą na mecz z drużyną Kujawsko-Pomorskiego ZPN.

Zawodnicy powołani na turniej muszą ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi, sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, dres, getry, ochraniacze, buty do gry na nawierzchni naturalnej i sztucznej), środki ochrony osobistej (obowiązkowe maseczki) oraz podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych oświadczenia (składane raz w sezonie) wraz z informacją o stanie zdrowia (składana przy każdym powołaniu). Druki wymaganych dokumentów znajdują się w załącznikach.

Oświadczenie rodziców/opiekunów 2021/2022

Oświadczenie Covid 2021/2022