fot. Akademia Grassroots 2020

Zapisy na Grassroots

Ruszyły zapisy na tegoroczną edycję organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej Akademii Grassroots. Konferencja odbędzie się w dniach 19–20 grudnia 2020 w formie on-line.


By wziąć udział w Akademii Grassroots 2020 należy się zarejestrować poprzez stronę pzpn24.pzpn.pl. Dla uczestników przewidziano 1000 miejsc, a rejestracja będzie otwarta aż do ich wyczerpania. Każdy uczestnik dostanie link do wydarzenia, które będzie się odbywało z wykorzystaniem narzędzia GetResponse. Udział w konferencji nie wymaga żadnego oprogramowania, wystarczy kliknąć w link w wiadomości mailowej. Rejestracja na wydarzenie po kliknięciu w link nie oznacza rejestracji do GetResponse ani nie oznacza utworzenia konta na jakiejkolwiek stronie czy platformie, a jedynie potwierdzenie zalogowania się na wydarzenie – spełnia tę samą rolę, co podpisanie listy obecności po przyjściu na konferencję.

Konferencja będzie podzielona na dwa bloki: pierwszy w dniu 19 grudnia oraz drugi w dniu 20 grudnia. Warunkiem zaliczenia konferencji jest udział w obu blokach. Podczas każdego bloku co najmniej trzy razy będzie sprawdzana obecność, a jej potwierdzenie przez uczestników również jest warunkiem zaliczenia udziału w wydarzeniu (dopuszczalna będzie maksymalnie jedna nieobecność).

Zaliczenie udziału w konferencji pozwala otrzymać punkty do przedłużenia licencji trenerskich w następującym wymiarze:

  • Grassroots D, Grassroots C, UEFA B – 5 punktów,
  • UEFA A, UEFA Elite Youth A – 2 punkty,
  • inne licencje – 0 punktów.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.