fot. Mobilne AMO Łódź

Zapraszamy do Łodzi!

Powoli dobiega końca listopadowa odsłona Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W tym miesiącu trenerzy Rafał Poznański i Sławomir Kraska odwiedzą jeszcze cztery ośrodki. Ostatnie zajęcia odbędą się 28 listopada w Łodzi, na obiekcie Szkoły im. Kazimierza Górskiego (ul. Milionowa 12).


O godzinie 16 rozpocznie się część teoretyczna. Będzie to wykład poświęcony mentalności. Później uczestnicy zajęć przeniosą się na boisko bądź do hali (w zależności od pogody), gdzie odbędą się dwuczęściowe zajęcia praktycznie. Na godzinę 17.15 zaplanowano początek pokazowego treningu grupy U-11 (roczniki 2009 i 2010), poświęconego rozwiązywaniu sytuacji w przewadze liczebnej zawodników atakujących. Później odbędzie się gra selekcyjna grupy U-13 (roczniki 2007 i 2008), mająca na celu identyfikację i monitoring lokalnych talentów. W trakcie zajęć będą również rozdawane najnowsze publikacje Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jedną z nich będzie Program szkolenia PZPN – W oparciu o program szkolenia AMO.

PZPN AMO

 

Szkolenia prowadzone przez trenerów Mobilnego AMO są bezpłatne. Mogą w nich brać udział nie tylko trenerzy i nauczyciele wychowania fizycznego, ale też rodzice młodych piłkarzy. Osoby, które zgłoszą się na szkolenie za pośrednictwem systemu pzpn24.pzpn.pl (w przypadku braku konta należy je założyć) otrzymają certyfikat potwierdzający udział w zajęciach. Rejestracja uczestników zostanie zakończona 27 listopada. Osoby niezarejestrowane będą jednak również mile widziane. Zapraszamy!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z trenerami Poznańskim (501 558 757, rafal.poznanski@pzpn.pl) i Kraską (501 558 697, slawomir.kraska@pzpn.pl).

Mobilne AMO plakat