fot. Kurs Spikera

Zapraszamy do Aleksandrowa!

W sobotę 5 marca 2022 na obiekcie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98) odbędzie się kurs spikerów piłki nożnej, zorganizowany przez Łódzki ZPN. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymają uprawnienia do pracy w roli spikera na zawodach III i IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych.


Kurs rozpocznie się o godzinie 9.30, a w jego trakcie zostaną poruszone tematy dotyczące m.in.: zasad pracy spikera, obsługi imprezy sportowej, tworzenia i przekazywania komunikatów oraz zagadnień językowych. Zwieńczeniem szkolenia będzie test sprawdzający nabytą wiedzę. Po jego zaliczeniu uczestnicy otrzymają certyfikat uprawniający do prowadzenia w roli spikera spotkań piłki nożnej od III ligi w dół. Zakończenie kursu zaplanowano na godz. 18.

Opłata za udział w szkoleniu wynosi 150 zł. Przed rozpoczęciem kursu należy jej dokonać przelewem na konto Łódzkiego Związku Piłki Nożnej: 28 1160 2202 0000 0001 0881 0729, wpisując w tytule przelewu: „Kurs spikerów”.  

Szczegółowych informacji dotyczących zapisów, opłaty oraz planowanego przebiegu szkolenia udziela przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa ŁZPN Andrzej Wypysiński (tel.: 503 564 874).

Przypominamy, że posiadanie spikera z odpowiednią licencją jest jednym z wymogów licencyjnych dla klubów III i IV ligi.