fot. Turniej Uniejów

Zapraszamy do Uniejowa!

Do 11 czerwca 2021 będą przyjmowane zgłoszenia zespołów, zainteresowanych udziałem w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Innowatorów Wsi. Rywalizacja na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie toczyć się będzie pod patronatem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.


W rozgrywkach mogą uczestniczyć reprezentacje szkół podstawowych oraz szkółki i kluby sportowe. Do walki o główne trofeum staną drużyny mieszane, złożone z chłopców urodzonych w latach 2009-2010 oraz dziewczynek rocznika 2007 i młodszych.

Udział w turnieju jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają uczestnikom: wodę oraz ciepły posiłek z pokazem kulinarnym w wykonaniu znanego kucharza, wejście na baseny Term Uniejów zaraz po zakończeniu udziału w rozgrywkach, konsultacje z dietetykiem, medale i puchary dla zespołów z miejsc 1-3, nagrody rzeczowe dla zwycięskiej drużyny, a także statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika.

Zgłoszenia zespołu należy dokonać drogą mailową na adres: sebastian.kryscinski@phin.pl. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje dotyczące turnieju znajdują się w załączniku.

Turniej Uniejów 2021

Dokumenty zgłoszeniowe