Ze zmiennym szczęściem

Na boiskach ośrodka im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie reprezentacje ŁZPN U-13 (rocznik 2007) i U-14 (rocznik 2006) rozegrały mecze kontrolne z kadrami Wielkopolskiego ZPN. Młodszy zespół prowadzony przez trenerów Kornela Błażejewskiego i Bartłomieja Kondrackiego wygrał 1:0, natomiast podopieczni Łukasza Markiewicza i Michała Łabędzkiego przegrali 2:4.

Oba mecze podzielono na tercje. Chłopcy z rocznika 2007 grali trzy razy po 35 min. Po dwóch odsłonach był bezbramkowy remis. Trzecia kadra ŁZPN wygrała 1:0, a gola na wagę zwycięstwa strzelił Kacper Miązek z ŁKS. Gospodarze wystąpili w następującym składzie: 1. tercja – Marcin Żyła, Szymon Brzeziński, Kacper Madejak, Mateusz Książek, Maksymilian Wojciechowski, Bartosz Chądzyński, Jan Krysiak, Karol Nawrocki, Alan Siwek; 2. tercja – Marcin Żyła, Łukasz Karmazyn, Adrian Kobus, Radosław Sadura, Szymon Frankowski, Jakub Dryzner, Maciej Walada, Jakub Szubert, Dominik Bajurski; 3. tercja – Patryk Szewczyk, Oliwier Latocha, Dawid Kaczmarek, Kacper Miązek, Oliwier Szkudlarek, Tymoteusz Kunat, Robert Grobel, Tobiasz Mras, Mateusz Bogusz.

W meczu starszych zawodników rozegrano dwie tercje po 40. minut i jedną półgodzinną. Bramki dla kadry ŁZPN strzelili: Kacper Ważny z Widzewa (44) i Jan Janiszewski z AKS SMS Łódź (105). Kadra ŁZPN: 1. tercja – Szymon Felisiak, Jan Chodera, Miłosz Mielczarek, Jakub Krewętek, Jakub Grzejszczak, Krystian Malec, Franek Węglewski, Kacper Nowacki, Michał Janiszewski, Oliwier Rozpara, Hubert Jurasik; 2. tercja – Tymoteusz Ochocki, Mateusz Krupa, Antoni Poborski, Filip Zawadzki, Dominik Stolc, Aleksander Skrobek, Jakub Wojciechowski, Jan Janiszewski, Szymon Rataj, Adam Łaski, Piotr Żak; na zmiany wchodził bramkarz Jakub Adamczyk; 3. tercja – skład mieszany.