Ze Zniczem na remis

W 35. kolejce rozgrywek grupy I trzeciej ligi o punkty walczyły tylko zespoły grupy mistrzowskiej. Była w tej grupie Unia Skierniewice, która na własnym stadionie zremisowała 1:1 ze Zniczem Biała Piska.

Gospodarzom w 16. minucie prowadzenie dał Hubert Berłowski, ale pięć minut przed przerwą do remisu doprowadził Jacek Dzienis. Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało już się zmienić wyniku.

Przed ostatnią kolejką Unia ma 51 pkt. i w tabeli zajmuje siódmą lokatę. W następnym meczu zespół ze Skierniewic wystąpi w Warszawie, gdzie 19 czerwca zmierzy się z Polonią (godz. 17). Tego samego dnia w grupie spadkowej w Zambrowie miejscowa Olimpia zmierzy się z KS Kutno (godz. 15), Sokół Aleksandrów Łódzki podejmie Pelikana Łowicz (godz. 17), RKS w Radomsku zagra z Concordią Elbląg (godz. 17), a Lechia Tomaszów Mazowiecki pojedzie do Radomia na mecz z Bronią (godz. 17).