fot. CLJ U-18

Zwycięstw nie było

Tym razem w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 łódzkim drużynom nie udało się odnieść żadnego zwycięstwa.


W grupie A CLJ U-17 UKS SMS zremisował w Warszawie z Polonią 4:4, a Widzew w Urszulinie przegrał z warszawską Legią 1:4. Dla tej ostatniej było to już szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Po 6. kolejkach lider ze stolicy ma więc na koncie komplet punktów, a Widzew i UKS SMS plasują się na miejscach 5-6. Widzewiacy zgromadzili 8 pkt., a zespół z Milionowej ma ich 7.

Pierwszą rundę Widzew zakończy 2 października wyjazdowym meczem z AP Jagiellonia Białystok (godz. 15). Dzień później UKS SMS podejmie Jagiellonię Białystok SSA (godz. 12). Obie drużyny ze stolicy Podlasia zdobyły do tej pory po 10 pkt. 

Z liderem grupy A CLJ U-15 grali młodzi piłkarze ŁKS, którzy w 6. kolejce przegrali u siebie 3:4 z Jagiellonią Białystok SSA. Jeden punkt wywalczył natomiast AKS SMS. Zespół z Milionowej na własnym boisku zremisował 1:1 z Legią. Prowadząca w rozgrywkach ekipa z Podlasia ma 16 pkt. i wyprzedza Legię (12) oraz AKS SMS (10). Szóstą lokatę z dorobkiem 6 pkt. zajmuje ŁKS.

W 7. kolejce 3 października AKS SMS zagra w Warszawie z Escolą Varsovia (godz. 12), a ŁKS w Wólce Kozodawskiej zmierzy się z Kosą Konstancin (godz. 16).