Porażka z Lubelskim ZPN

Mariusz Rachubiński i Marek Przybył nie mieli dzisiaj powodów do zadowolenia. Prowadzona przez nich reprezentacja ŁZPN U-13 w Aleksandrowie Łódzkim przegrała 1:2 z kadrą Lubelskiego ZPN.

Dla łódzkiej ekipy był to drugi w tym sezonie mecz mistrzowski. W pierwszym przegrywała już 0:2 ze Świętokrzyskim ZPN, ale po zmianie stron zdołała odwrócić losy spotkania i wygrała 3:2. Drugie starcie miało inny przebieg. Przed przerwą żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola, a w drugiej połowie prowadzenie objęła ekipa ŁZPN, dla której gola strzelił Maksymilian Sterniczuk. Kolejne trafienia były już jednak dziełem rywali. Do remisu doprowadził Wiktor Denka, a trzy punkty lubelskiej ekipie zapewnił Jan Borysiuk.

Łódzki ZPN – Lubelski ZPN 1:2 (0:0). Bramki: 1:0 Maksymilian Sterniczuk (51’), 1:1 Wiktor Denka (68’), 1:2 Jan Borysiuk (70’). ŁZPN: Franciszek Rynkiewicz, Wojciech Śmigiel - Marcel Żyłka, Marcel Lewandowski, Kacper Pomarkiewicz, Dominik Latocha, Jan Mordaka, Szymon Sadziński, Maksymilian Sterniczuk, Bartosz Bugała, Jan Juśkiewicz, Eryk Zabost. Wojciech Bloch, Michał Jędraszczyk, Wojciech Bogacz, Konrad Przywara, Miłosz Frontczak, Michał Przybył.