fot. Tymbark 2023

Jak zgłosić drużynę?

Do 31 stycznia 2023 trwają zapisy do XXIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Za pośrednictwem oficjalnej strony zawodów drużynę do rozgrywek może zgłosić trener. Poniżej przedstawiamy procedurę "krok po kroku".


1. Aby zarejestrować drużyny do Turnieju kliknij w odnośnik „Jestem Trenerem”.
2. Następnie zaloguj się lub zarejestruj konto na www.laczynaspilka.pl.
3. Przejdź do konta Trenera wybierając ponownie „Jestem Trenerem”.
4. Dodaj dowolną liczbę drużyn, uzupełniając formularz rejestracji, akceptując regulamin oraz wyrażając zgody.
5. W dalszym kroku będziesz mógł zarządzać drużynami: dodać zawodników do drużyn z puli dzieci przypisanych przez rodziców do danej szkoły.

Przypominamy, iż zgodnie z aktualnym Regulaminem, rejestracja dzieci do Turnieju należy do rodziców/opiekunów prawnych. Powiadom ich o utworzeniu drużyny i poproś o dodanie dzieci do Turnieju.

W tym celu rodzic/opiekun prawny powinien wejść na stronę www.laczynaspilka.pl/zpodworkanastadion/zapisy, zalogować się lub zarejestrować konto na Łączy Nas Piłka, uzupełnić dane osobowe dziecka, oświadczyć, iż jest właściwym opiekunem prawnym, wyrazić zgody obligatoryjne i zaakceptować Regulamin Turnieju.  

Jak zgłosić dziecko do Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" | Z podwórka na stadion (laczynaspilka.pl).

Zapraszamy także do zapoznania się z Regulaminem XXIII edycji Turnieju, w którym znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek.

Regulamin XXIII edycji turnieju.pdf

Plakat ZPNSoPT