fot. Logo ŁZPN z tłem

Witamy na nowej stronie!

Kilka miesięcy temu zapowiadaliśmy nową odsłonę strony internetowej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Zmiana szaty trwała dłużej niż zakładaliśmy, jednak prace dobiegają końca i w kolejny sezon wejdziemy już z inna witryną. Mamy nadzieję, że zaproponowane zmiany ułatwią korzystanie z serwisu lzpn.org.


Dla ŁZPN strona internetowa jest bardzo ważnym miejscem kontaktu z osobami zainteresowanymi piłką nożną w województwie łódzkim. Staramy się, by swoje miejsce miały tu wszystkie środowiska związane z futbolem, a dostęp do informacji był prosty i szybki. Przygotowując nową stronę staraliśmy się przede wszystkim zoptymalizować jej funkcjonalność, co wiązało się m.in. ze zmianą wyglądu.

Zachowaliśmy wszystkie dotychczasowe działy, jednak w naszej ocenie po wprowadzeniu zmian strona jest nowocześniejsza i przyjemniejsza dla oka. Są też na niej nowości. Panel główny umożliwia m.in. bezpośrednie przeniesienie na portal Łączy nas piłka lub na oficjalny kanał ŁZPN, na którym można oglądać mecze łódzkiej IV ligi. Nie zapomnieliśmy też o naszych partnerach i sponsorach, którzy mają możliwość reklamowania się na stronie.

Aktualnie nie wszystko funkcjonuje jeszcze tak, jakbyśmy sobie życzyli, jednak trzeba pamiętać o tym, że jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego. Czas pracuje więc na naszą korzyść i z każdym dniem zbliżamy się do optymalnej formy. Na inaugurację rozgrywek będziemy dobrze przygotowani!