fot. Uniejów

Zapraszamy do Uniejowa!

Do 2 października 2020 można zgłaszać drużyny do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Innowatorów Wsi. Impreza odbędzie się 14 października w ośrodku piłkarskim im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. W rywalizacji uczestniczyć będą mieszane zespoły z roczników 2009/2010, w których mogą występować również dziewczęta z rocznika 2007 i młodsze.


Organizatorzy zapraszają do udziału w rozgrywkach zarówno drużyny szkółek i klubów piłkarskie, jak i reprezentacje szkół podstawowych. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: mateusz.zbytniewski@phin.pl. Udział w turnieju jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie zespoły biorące udział w imprezie będą miały zapewnione: wodę oraz ciepły posiłek (w tym pokaz kulinarny w wykonaniu znanego kucharza), wejście na Termy Uniejów (zaraz po zakończeniu udziału w rozgrywkach) oraz konsultacje z dietetykiem. Dodatkowo trzy czołowe drużyny otrzymają  medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Będą też statuetki i nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju.

Turniej zostanie zorganizowany wedle ściśle określonego reżimu sanitarnego, zgodnie z obecnie panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa Covid-19.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin, kontakt, formularze zgłoszeniowe są dostępne tutaj.

Regulamin