fot. UEFA A+B

Czas na egzamin!

W sobotę i niedzielę na obiekcie łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego przy ul. Milionowej zostanie przeprowadzony egzamin końcowy dla 32 szkoleniowców biorących udział w zorganizowanym przez ŁZPN kursie trenerskim UEFA A + B. Wczoraj i dzisiaj uczestnicy kursu brali udział w zajęciach teoretyczno-praktycznych, które odbyły się w ośrodku treningowym warszawskiej Legii.


UEFA A+B

Pierwszym tematem czwartkowych zajęć była analiza meczowa. Następnie kursanci otrzymali dawkę wiedzy z zakresu rozwoju indywidualnego zawodników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa i zapoznali się ze szczegółami treningu zawodników U-15. Po obserwacji tych zajęć przeprowadzono ich analizę. Czwartek zakończyła obserwacja i analiza treningu indywidualnego.

UEFA A+B

UEFA A+B

Dzisiaj uczestnicy kursu mieli okazję zapoznać się z aspektami związanymi ze szkoleniem bramkarzy w APLW oraz programem szkolenia w kategoriach wiekowych od U-10 do U-13. Popołudniowa sesja praktyczna była związana z treningami trzecioligowych rezerw Legii oraz drużyny U-16 (omówienie treningu, obserwacja i analiza zajęć).

UEFA A+B

UEFA A+B