fot. Skrzat Skierniewice

Inauguracja w Skierniewicach

Na obiekcie Widoku Skierniewice odbyły się inauguracyjne warsztaty szkoleniowe organizowane przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Zajęcia prowadzone przez trenerów Rafała Rożka i Piotra Grzelaka były przeznaczone dla szkoleniowców pracujących z dziećmi w kategorii Skrzat.


Szkolenie rozpoczęło się od prezentacji, po której uczestnicy mogli wymienić się własnymi doświadczeniami w pracy z najmłodszymi adeptami futbolu. Później odbyła się część praktyczna, w której wzięła udział grupa G Widoku Skierniewice. Osoby biorące udział w warsztatach otrzymały materiały szkoleniowe, a zajęcia zostały im doliczone do szkoleń wymaganych w procesie przedłużenia licencji trenerskich.

- Serdecznie dziękujemy trenerom MUKS Widok Skierniewice za znakomitą organizację zajęć, a dzieciom z grupy Skrzat za pełne zaangażowanie w trening. Dziękujemy również trenerkom i trenerom uczestniczącym w szkoleniu – powiedział Grzelak.

Kolejne warsztaty odbędą się 6 listopada w Bełchatowie. Zajęcia będą poświęcone treningowi w kategorii junior starszy. Zapisy prowadzony są przez za pośrednictwem platformy pzpn24. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!

Skrzat Skierniewice 2

Skrzat Skierniewice 3

Skrzat Skierniewice 4