fot. Polska kadra

Bilety na mecz Polska - Niemcy

Do dnia 31 maja 2022 będą przyjmowane zamówienia grupowych biletów na mecz Polska – Niemcy w eliminacjach mistrzostw Europy UEFA Euro U-21. Spotkanie zostanie rozegrane 7 czerwca 2022 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi. Początek spotkania o godzinie 18.


Bilety kosztują: 20 zł (I kategoria), 15 zł (II kategoria) i 7 zł (ulgowe, do 15 roku życia). Wejściówki ulgowe oraz dla opiekunów są dostępne wyłącznie na sektory: G1, H1 i H2. Nie ma limitu liczby opiekunów w grupie.

Zamówienia na załączonym formularzu należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2022 na adres e-mail:

- kluby z terenu delegatury Sieradz: biurosieradz@lzpn.org;
- kluby z terenu delegatury Skierniewice: biuroskierniewice@lzpn.org;
- kluby z terenu delegatury Piotrków Trybunalski: biuropiotrkow@lzpn.org;
- kluby z terenu Łodzi: lodzki@zpn.pl.

Przypominamy o weryfikacji poprawności numeru Pesel! Zamówienia z błędnymi danymi nie będą realizowane.

Dla biletów indywidualnych głównym kanałem dystrybucji jest portal laczynaspilka.pl. Przed meczem wejściówki mogą być również dostępne w punkcie kasowym przy al. Unii Lubelskiej 2.

Po ośmiu kolejkach Polacy mają na koncie 15 pkt. i w tabeli grupy B ustępują reprezentacjom Izraela (16 pkt.) i Niemiec (21 pkt.). Ta ostatnia oprócz siedmiu zwycięstw ma też jedną porażkę, której doznała w jesiennym starciu z biało-czerwonymi. Na Arena Grossaspach Polacy pokonali gospodarzy aż 4:0. Gole w tym meczu strzelali: Adrian Benedyczak (5' i 12'), Michał Skóraś (15') oraz Kacper Kozłowski (90').

Pięć dni przed rewanżem z Niemcami biało-czerwonych czeka jeszcze wyjazdowy mecz z zamykającym tabelę San Marino.

Formularz zamówienia biletów grupowych