fot. Betcris IV liga

Podsumowanie 30. kolejki

O godzinie 20.30 rozpocznie się dzisiaj kolejny Magazyn Betcris Łódzkiej IV Ligi. Główna część programu będzie poświęcona podsumowaniu wydarzeń z 30. kolejki.


Poznamy też laureata konkursu na gola 29. serii spotkań. Na profilu facebookowym Loży Sportowej można było oddawać głosy na trafienia autorstwa: Łukasza Smolarczyka (MGKS Skalnik Sulejów), Krystiana Adamiaka (KS Warta Sieradz) i Roberta Prochownika (RTS Widzew II).

W najnowszym odcinku Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi zobaczymy również m.in. sześć bramek nominowanych do gola 30. kolejki, a w zapowiedziach następnych spotkań Wiktor Płaneta i Daniel Mąka zaproszą na sobotnie starcie Warty Sieradz z Widzewem II. Najważniejszy mecz weekendu może już wyłonić zwycięzcę ligi!

Podczas programu pojawi się też zaproszenie do Łodzi, gdzie 7 maja młodzieżowa reprezentacja Polski w ramach eliminacji UEFA EURO U-21 zmierzy się z Niemcami.

Będziemy również gorąco apelowali do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc dla Mateusza Jaworskiego - ciężko chorego piłkarza z naszego regionu.

Głównym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest spółka Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.