Świętokrzyski ZPN - Łódzki ZPN 2:3

W swoim pierwszym meczu o punkty kadra ŁZPN rocznika 2008 wygrała na wyjeździe z drużyną Świętokrzyskiego ZPN 3:2. Wszystkie bramki goście strzelili w drugiej połowie spotkania.

W pierwszej połowie skuteczniejsi byli gospodarze, którzy na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką. Po zmianie stron Mariusz Rachubiński i Marek Przybył mogli być jednak w pełni usatysfakcjonowani, gdyż ich podopieczni z nawiązką odrobili stratę. Po trafieniach Igora Czapli (asysta Szymona Sadzińskiego), Marcela Lewandowskiego (asysta Jana Mordaki) i Maksymiliana Sterniczuka (asysta Sadzińskiego) przyjezdni wygrali 3:2.

ŁZPN U-13: Franciszek Rynkiewicz - Marceli Żyłka, Marcel Lewandowski, Wojciech Bogacz, Konrad Przywara - Jan Mordaka, Szymon Sadziński, Miłosz Frontczak - Maksymilian Sterniczuk oraz Wojciech Śmigiel - Kacper Pomarkiewicz, Dominik Latocha, Jan Juśkiewicz, Tymon Kuprianis, Igor Czapla, Bartosz Bugała.