fot. Mobilne AMO logo

Fundamenty treningu w kolejnych powiatach

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów kontynuują internetowe szkolenia dla osób z województwa łódzkiego. W tym tygodniu w zdalnych zajęciach będą brali udział uczestnicy z powiatów: łęczyckiego (3 listopada) i sieradzkiego (5 listopada). Tematem szkoleń będą fundamenty treningu.


Zgodnie z nowymi wytycznymi teoretyczna część zajęć (wykład) jest realizowana w formie webinaru na żywo w MS Teams – wsparcie Microsoftu: https://support.microsoft.com/pl-pl/teams

Na ten tydzień zaplanowano szkolenia dla powiatów: łęczyckiego (3 listopada) i sieradzkiego (5 listopada). Szczegóły poniżej. Grafik ze szkoleniami dostępny jest pod adresem: https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-lodzkie,32304088.html.

Potwierdzenie udziału (dyplom) i punkty do licencji zostaną przyznane po odbyciu szkolenia teoretycznego - (webinar) - obecność weryfikują trenerzy Mobilnego AMO w woj. łódzkim.

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ - MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

zaprasza na bezpłatne szkolenie - webinar dla: trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców, które odbędzie się:

WE WTOREK 03.11.2020 w godzinach: 19.30 – 20.45

SZKOLENIE WEBINAR ( powiat łęczycki ) TEMAT 8 FUNDAMENTY TRENINGU

Spotkanie aplikacji Microsoft Teams – zapraszamy od 19:25

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

W CZWARTEK 05.11.2020 w godzinach: 19.30 – 20.45

SZKOLENIE WEBINAR ( powiat sieradzki ) TEMAT 8 FUNDAMENTY TRENINGU

Spotkanie aplikacji Microsoft Teams – zapraszamy od 19:25

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

Każda osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu  (nie posiadająca konta w systemie) powinna utworzyć konto trenerskie, a następnie zaaplikować na wybrane wydarzenie na platformie: pzpn24.pzpn.pl.